Ексгібіціоніст
  7 Червня 2021

  Ексгібіціоніст

  Фейсбук-спільнота «Українська вулична фотографія» взялася об’єднати фотографів зі спільною пристрастю до стріт-фото. Разом вони творять візуальний архів життя сучасної України та українців. Щомісяця учасники групи спільно з редакцією Reporters обирають найкращу світлину. У травні відзначився львівський фотограф Роман Бордун.

  «23 травня ми разом із фотографами Ігорем Горою та Мішею Мельниченком їхали одеським трамваєм на відкриття української виставки вуличної фотографії в рамках Odesa Photo Days 2021. На зупинці Міша пригостив незнайомця сигаретою, взамін зробивши кілька портретних фото. Під’їхав трамвай, усі ми зайшли через одні двері і розмістилися поруч. Аж раптом Міша прошепотів, що помітив у наплічнику незнайомця змію, коли той запхав туди руку. Ми приготували камери. 

  Коли чоловік і справді дістав чималого пітона, ніхто у трамваї жодним чином не зважав. Він вирішив покликати пасажирку, котра сиділа спереду у навушниках і з чупа-чупсом у роті. Та обернулась, але її подив тривав не довше, як пару кадрів. Утративши надію вразити бодай когось, незнайомець заховав змію назад у наплічник, закрив його на блискавку та за кілька зупинок вистрибнув з вагона».

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00