Зверніть увагу: цей сайт стає архівним, але не засмучуйтеся. Тепер Reporters — не онлайн-медіа з друкованою версією, а навпаки: паперовий журнал, що виходить 4 рази на рік і має діджитал-доступ для нашої Спільноти. Долучайтеся, щоб читати і дивитися усі нові репортажі та фотоісторії на сайті The Ukrainians Media та регулярно отримувати свій друкований Reporters
Кілька тисяч учасників, сотні плакатів, десятки громадських організацій, атмосфера рівності і свободи та маршрут з Михайлівської до Поштової площі. 8 березня у Києві відбувся четвертий щорічний Марш жінок.
Організатори мирної акції протесту, серед яких, зокрема, міжнародна правозахисна організація Amnesty International Ukraine та благодійна організація Український жіночий фонд, кажуть, що пандемія COVID-19 має жіноче обличчя — за їхніми даними, за останній рік в Україні та світі стрімко зріс рівень домашнього насильства, відтак, з’явилася ще більша кількість жінок, які потребують допомоги. Вимогами маршу, серед іншого, були: ратифікація Стамбульської конвенції, яка пропонує встановити кримінальну відповідальність за насильство над жінками, відкриття державних шелтерів по всій території країни та забезпечення рівного доступу до безкоштовних медичних послуг.
Хто і навіщо вийшов на Марш жінок? Розповідаємо у портретах та словах.
[Матеріал створено за підтримки Посольства Королівства Норвегія в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду Норвегії.]
Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.
У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.