Зверніть увагу: цей сайт стає архівним, але не засмучуйтеся. Тепер Reporters — не онлайн-медіа з друкованою версією, а навпаки: паперовий журнал, що виходить 4 рази на рік і має діджитал-доступ для нашої Спільноти. Долучайтеся, щоб читати і дивитися усі нові репортажі та фотоісторії на сайті The Ukrainians Media та регулярно отримувати свій друкований Reporters

    Тінь над імлою
    26 Жовтня 2019

    Тінь над імлою

    Уже понад тиждень Київ та інші міста України вкриває сіра, схожа на дим поволока, яка скрадає обриси міста. Люди непокояться, що це не безпечна імла, а смог — дим та викиди від спаленого листя. Утім, органи влади запевняють: рівень викидів та шкідливих речовин — у межах норми й заледве відрізняється від торішнього, хоч погода середини жовтня і провокує їхнє накопичення в приземному шарі повітря.

    Проте осіння імла — це не лише про небезпеку, а й про красу. Український фотограф Сергій Рістенко, який робить безліч захопливих знімків із дрона, цими днями упіймав клуби туману, простромлені столичною телевежею.

    «Телевежа — досить звабливе місце для любителів дронів. Особливо гарною вона видається в тумані. Так уже сталося, що поки експерти на землі змагаються одне з одним, вирішуючи, туман це чи смог, я літаю і знімаю красу.

    Уранці я подумав, що туман досить густий та високий, тому на знімку буде видно лише телевежу та БЦ «Кловський». Я не помилився — висота туману становила 160–200 метрів. Також я здогадувався, що тінь від вежі має впасти на хмари. І знову не помилився.

    Люблю туманну погоду, адже вона надає об’єму та містичності банальним локаціям. Мені здається, що тумани — це своєрідний джек-пот у фотографії: як не знімай — однаково буде гарно.

    Завжди, коли летиш над туманом та хмарами, почуваєшся так, ніби потрапив у мультфільм режисера Міядзакі. Саме цю атмосферу, красу та казковість побаченого мені найчастіше й хочеться передати».

    Дочитали до кінця! Що далі?

    Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

    У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

    Щотижня надсилаємо
    найцікавіше

    0:00
    0:00