Reporters 3/2022

  Друкований журнал виходить за підтримки Спільноти The Ukrainians раз на пів року. Тираж обмежений і швидко закінчується. Першими нові примірники гарантовано отримують наші амбасадори та амбасадорки.

  У цей непростий для країни час ми продовжуємо працювати і з перших днів великої війни команда Reporters у текстових і фотоісторіях документує історичні події, учасниками і свідками яких ми всі із вами є. 

  Звісно, виклики воєнного часу внесли деякі корективи у роботу нашої команди, однак загальна стратегія лишається незмінною. Тому просто зараз ми завершуємо роботу над третім номером паперового журналу — якщо все піде за планом, він вийде друком вже наприкінці червня. 

  Ми, звісно ж, хотіли б присвятити цей номер перемозі і навіть починали планувати конкретні історії. Та поки наша боротьба триває, маємо шукати світло у все  ще темний час. Це світло — наші люди. Військові, які спеціально зайшли на одну з вулиць Ірпеня, де все ще тривали бої, аби вивезти лежачого дідуся. Жінка, яка у бомбосховищі «Азовсталі» на відкритому вогні готувала дітям «торт» із залишків борошна й цукру, аби відсвяткувати день народження одного з малюків. Рибалки, котрі перевозили людей з окупованого берега Дніпра на вільний, ризикуючи загинути від куль чи шторму. 

  Людські історії важливі для історії — цей вираз, народжений на одному з редакційних брейнштормів, видається зараз як ніколи актуальним. Тож тема нашого нового номеру — Людина на війні. 

  Наші автори й авторки прицільно шукали історії людяності й милосердя, які проявляються попри пекло, в яке тягне нас Росія. І цих історій — сила-силенна. Українці здатні дивувати світ не лише сміливістю, але й добротою. 

  Обкладинкою номера стала фотографія, зроблена українським військовим із полку «Азов» Дмитром Козацьким. Подвиг захисників Маріуполя, з кінця квітня заблокованих на «Азовсталі», вже став не лише символом героїзму, але й людяності. Попри важкі бої і відсутність постачання, азовці трималися до останнього і продовжували піклуватися про поранених побратимів та цивільних, які ховалися від російських бомб у сховищі заводу. 

  Ми домовилися з автором про використання цього фото кілька днів тому, щойно воно було опубліковане. Це фото — історичне. І воно має бути збережене. 

  Долучайтеся до Спільноти The Ukrainians, щоб отримувати свої примірники журналу двічі на рік.

  490 грн
  *Під словом «купити» мається на увазі здійснення одноразової пожертви у вигляді безповоротної фінансової допомоги на статутну діяльність ГО «УМІ» (The Ukrainians Media).

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше