Reporters 2/2021

  Друкований журнал виходить за підтримки Спільноти The Ukrainians раз на пів року. Тираж обмежений і швидко закінчується. Першими нові примірники гарантовано отримують наші амбасадори та амбасадорки.

  Другий номер Reporters присвячений дивам. Невипадкові життєві збіги, неймовірні повороти долі і дрібні побутові чудеса, які змушують нас дивуватися і дивитися на світ із вдячністю.

  Дивом вважаємо щоденну турботу подружжя з фронтового селища Верхньоторецьке про квіти, які вони вирощують у власній оранжереї. Вісім років поряд триває війна — уламки від снарядів раз у раз розривають покрівлю теплиці, але квіти продовжують квітнути. Дивом вважаємо порятунок Мойсея Вайншельбойма — хлопчика, що вижив під час Голокосту. Сьогодні йому вже 94. Він сіє петрушку, саджає картоплю і радіє прожитому. Дивом вважаємо одужання від раку львівського фотографа Тараса Бичка. Усі емоції, які переживав під час лікування, він карбував у знімках і тепер ділиться цим досвідом.

   Окремий подарунок для читачів і читачок — переклад одного з найкращих текстів, який виходив на сторінках швейцарського журналу Reportagen, та розмова із головним редактором цього видання Даніелем Пунтасом Бернетом.

  0 грн
  *Під словом «купити» мається на увазі здійснення одноразової пожертви у вигляді безповоротної фінансової допомоги на статутну діяльність ГО «УМІ» (The Ukrainians Media).

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше