Warning: Use of undefined constant POST_EXCERPT_LENGTH - assumed 'POST_EXCERPT_LENGTH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/theukr00/reporters.media/www/wp-content/themes/reporters/functions.php on line 111

  About Us

  Reporters. — головне репортажне медіа України.

  Ми любимо і вміємо розповідати історії. Такі, що захоплюють і надихають, чи такі, що вражають і провокують дискусії. У часи бурхливих суспільно-політичних змін важливо бачити, як вони впливають на долі окремих людей. Чути їхні голоси, ще краще розуміти їх. Літературний репортаж — один із найкращих способів розповісти про великі соціальні процеси через людські історії.

  Використовуючи журналістські інструменти, репортери відтворюють побачену й відчуту реальність. «Запалити читача і змусити його задуматися» — так Том Вулф, засновник «нової журналістики» в Америці, окреслив головне завдання літературного репортажу.

  Репортер — як внутрішній нерв у суспільстві, чуйний до болючих тем. Завдяки літературному репортажу ми можемо більше відчути й переосмислити. Та і якісно написані репортажі цікавіше читати, ніж суху статистику.

  Про те, як через деталі можна відтворити світ, говорили Ганна Краль і Ришард Капусцінський, корифеї польської школи репортажу. А про те, як описати «історію сірникової коробки» чи «подорож довкола власної кімнати», розповідав і Майк Йогансен, український репортер і письменник 20-х років минулого століття.

  Коли традиційні рамки журналістики розширюються, з’являється щось нове. Зараз ми стоїмо на межі — перед великим вибухом, коли кілька правдивих історій перетворюються у більше явище. Парадоксально, але в українському медійному середовищі дотепер не існувало видання, що спеціалізувалося б на репортажах. Ми вирішили це виправити.

  Reporters. — частина медійної екосистеми The Ukrainians. Протягом трьох останніх років ми створювали репортажі на сторінках онлайн-журналу The Ukrainians. Тепер, підсиливши команду, виводимо їх в окреме профільне медіа.

  Відтепер ми зможемо розповідати не лише «історії успіху», писати — не лише про українців. Сфокусуємося, перш за все, на соціально важливих темах: і у текстових, і у візуальних історіях.

  Ми вболіваємо за розвиток літературного репортажу і прагнемо, аби Reporters. став платформою, довкола якої гуртувалися б як автори й авторки, так і читачі й читачки. Як ті, хто вміють розповідати історії — репортери, фотографи, сторітелери, — так і ті, хто хочуть їх слухати.

  Літературний репортаж — витратний жанр, який вимагає суттєвих фінансових і часових ресурсів. Проте результат того вартує. Ми шукали й шукатимемо можливості, аби публікувати більше якісних текстів.

  Створення і стартова діяльність проекту Reporters. реалізується за фінансового сприяння Посольства Норвегії в Україні. Однак ми потребуємо і вашої постійної підтримки. Підтримати проект можна за цим посиланням.


  Команда

  — Марічка Паплаускайте — Головна редакторка, співзасновниця 
  — Данило Павлов — Фоторедактор
  — Віра Курико — Репортерка
  — Оксана Расулова — Репортерка
  — Олеся Яремчук — Репортерка 
  — Настя Левкова — Літредакторка
  — Ірина Климко — Коректорка й літредакторка
  — Юля Гемберг — Дикторка
  — Інна Березніцька — Співзасновниця
  — Тарас Прокопишин — Видавець


  Стратегічні партнери

  Royal Norwegian Embassy in Kyiv
  «Фонд розвитку ЗМІ» Посольства США

  Best stories,
  every week

  0:00
  0:00