Donate

  1000 фанатів Reporters.

  Наша команда щоденно працює над пошуком нових непересічних сюжетів і  створенням захоплюючих репортажів та фотоісторій. Робимо це з вірою у те, що  журналістика в Україні може бути якісною і незалежною. Наша редакція вільна від комерційних упереджень і не залежить від побажань олігархів чи інвесторів. Головними у Reporters. є читачі та незалежні журналісти, які створили проект.

  Будувати медіа в Україні — нелегка і ризикована робота, яка вимагає багато ресурсів, нервів і часу. Втім, віримо, що це можливо. Поступовий розвиток інших наших медіа-проектів — наприклад, The Ukrainians чи Creatives — є доказом того, що є чимало людей, які розуміють цінність незалежних медіа. Хтось є активним читачем, хтось — підтримує проект фінансово.

  Літературний репортаж — один із найскладніших і найдорожчих жанрів журналістики. Створення кожного тексту — завжди тривала й кропітка командна робота: відрядження автора «у поля», багатогодинні інтерв‘ю з героями, написання змістовно-глибокого і літературно-красивого тексту, редагування й коректура, фотозйомки, організація усіх цих процесів та інше.

  Зрештою, створення однієї якісної репортажної історії коштує редакції приблизно 5000 гривень. (Звісно, інколи ця цифра може бути меншою, але, водночас, ґрутновний матеріал може коштувати і вдвічі дорожче.) Це недешево, але має сенс. Впевнені, що варто інвестувати знання й ресурси у створення якісного контенту, бо українські читачі й читачки точно заслуговують на це.

  Ми щиро вдячні Посольству Норвегії в Україні за фінансову підтримку стартової діяльності проекту. (А також Посольству США в Україні за те, що допомагають навчати перспективних молодих репортерів і репортерок.)

  Однак надалі точно потребуватимемо постійної підтримки наших читачів. Наприклад, для того, щоб створити й опублікувати репортаж вартістю 5000 грн. потрібно мати 100 друзів проекту, які підтримають проект на 50 грн. Якщо хочемо публікувати один текст щотижня, то потрібно 400 фанатів. Якщо 10 текстів у місяць — 1000 небайжужих.

  Тобто, для створення 10 якісних історій щомісяця потрібна підтримка 1000 осіб, які задонейтять хоча б 50 гривень. Впевнені, що таких людей в Україні значно більше, ніж тисяча.

  Кожен ваш внесок — і байдуже, чи це 25 гривень чи 250 — дозволить нам розповідати ще більше історій про події, явища та людей, які змінюють нашу країну та світ.

  Наша стартова ціль — згуртувати навколо ідеї Reporters. 1000 справжніх фанатів якісної українськомовної журналістики. (Далі, звісно, більше.)

  Якщо вам небайдужий стан українських медіа і ви готові підтримувати Reporters. систематично, то залиште свій контакт за цим посиланням.

  Best stories,
  every week

  0:00
  0:00