Віче на Майдані
  7 Жовтня 2019

  Віче на Майдані

  Київ, 6 жовтня, 11:50, Майдан. Людей зібралося уже багато, але менше ніж через півгодини натовп такий, що і не проступитися. Українці вкотре вийшли на Майдан, аби висловити незгоду із діями влади, — цього разу йдеться про рішення Президента України Володимира Зеленського погодитися на «формулу Штайнмайера» у рамках Мінських угод.

  За даними поліції, участь в акції взяло близько 10 тисяч людей. Організатори віча заявляють про 25-50 тисяч учасників.

  Після виступу зі сцени представників різних політичних сил, воїнів АТО, громадських діячів, люди рушили колоною до Офісу президента, Верховної Ради України та Кабінету міністрів, скандуючи гасла: «Разом і до кінця», «Україна не рояль», «Ні капітуляції», «Герої не вмирають» та інші. 

  У підсумковому зверненні учасників віче вони наполягають на недопущенні капітуляції України перед російською агресією та закликають, серед іншого, не допустити ухвалення рішень, які спричинили б здачу українських інтересів.

  Подібні акції під гаслом «Ні капітуляції» відбулися у неділю і в інших містах України. Організатори анонсували також великий мітинг на 14 жовтня, у День захисника України.

  Нагадаємо, Тристороння контактна група в Мінську 1 жовтня узгодила й підписала документ, що розвиває так звану «формулу Штайнмаєра» — документ передбачає запровадження закону про «особливий статус» окупованої частини Донбасу після проведення там місцевих виборів, відповідно до законодавства України.

  [Цей матеріал підготовлено в рамках Програми міжредакційних обмінів за підтримки Національного фонду на підтримку демократії NED].

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду, знань і ресурсів. А літературний репортаж — це ще й один із найдорожчих жанрів журналістики. Тому ми потребуємо вашої підтримки.

  У нас немає інвесторів чи «дружніх політиків» — ми завжди були незалежними. Єдина залежність, яку хотілося б мати — залежність від освічених і небайдужих читачів. Запрошуємо вас приєднатися до нашої Спільноти.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00